Bizim Hikayemiz

Fatsalı Hünkar Restoran

Her zaman Taze ve Lezzetli

Konseptimiz

Her zaman Taze ve Lezzetli

Kalitemizden ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeden ilk günkü heyecanımızla, siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti ve sağlığı açısından her zaman tazeliği ve temizliği kendimize ilke edinmiş bulmaktayız. Bu değerleri korumak için, yemeklerimizde kullandığımız ürünler günlük tüketilmektedir. Ulusal ve Uluslar arası kalite belgerimiz, bu anlayışımızda ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bizlere göstermiştir.

İç ve Dış Mekan Kullanımı

RAHAT & HUZURLU

SICAK BİR ATMOSFER

İç Mekan

SICAK BİR ATMOSFER

Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan duyduğumuz mutluluk ve heyecan duygularıyla her geçen gün büyüyen Hünkar ailesi olarak, altı şubemizle hizmet vermekteyiz. Damak tadınıza uygun, taze ve sağlıklı menü içeriğimizin sizi çıkartacağı lezzet yolculuğunu deneyimleyebilmeniz için sizleri de "Sıcak Bir Atmosfer" Mottosuyla en yakın Fatsalı Hünkar şubemize bekliyoruz...

DOĞAL BİR GÜZELLİK

Dış Mekan

DOĞAL BİR GÜZELLİK

Doğal olan güzeldir anlayışıyla, kendimize özel menü içeriğimizi siz değerli misafirlerimize en doğal yollardan ulaştırmaktayız. Ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Kendimize özgü konseptimizle bu farkı yerinde deneyimleyebilirsiniz.